DLA KUPUJĄCEGO

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ AGENCJĘ APARTAMENT?

Posiadamy w naszej bazie setki ofert na sprzedaż i wynajem, przyciągając tym samym dużą uwagę KUPUJĄCYCH.

 

ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI

Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz potwierdzonej skuteczności w sprzedaży, przez okres 13 lat staliśmy się jedną z najbardziej znanych Agencji Sprzedaży Nieruchomości w województwie lubuskim. Od 4 lat budujemy również swoją pozycję w Poznaniu i Lesznie zapewniając klientom dobry serwis. Zwracamy szczególną uwagę, na sprawdzenie oraz uregulowanie stanu prawnego nieruchomości. Oferowane przez Apartament nieruchomości są przygotowane do sprzedaży.

 

DOBRZE PRZYGOTOWANA OFERTA

Maksymalna ilość informacji o nieruchomości, łatwa w użyciu strona apartament.net.pl: przystępna wyszukiwarka, plany mieszkań, informacje o okolicy, zaoszczędzą Państwa czas i Klienci Kupujący, którzy do państwa trafią będą znali wszystkie szczegóły dotyczące Państwa nieruchomości.

 

DOKŁADNA WYCENA

Oglądamy dziesiątki nieruchomości miesięcznie, dokonując ich wyceny rynkowej. Tworzymy analizy cen rynkowych dla poszczególnych lokalizacji, biorąc pod uwagę wszelkie czynniki mające wpływ na cenę takie jak np.: otoczenie, standard wykończenia, dostęp do infrastruktury.

Umów się na bezpłatną wycenę
(link).

 

SZYBKIE POWIADOMIENIE O NOWYCH OFERTACH

Poza stałym kontaktem z Doradcą Klienta, po zalogowaniu się do naszego systemu, Klienci Kupujący są na bieżąco powiadamiani o nowych dostępnych ofertach, spełniających ich oczekiwania. Twoja oferta zostanie im przedstawiona w ciągu 48 godzin od podpisania umowy.

 

PORADY EKSPERTÓW

Doprowadzenie transakcji do końca wymaga wielu umiejętności i wiedzy zarówno merytorycznej jak i z zakresu sprzedaży. Wybór właściwej Agencji nieruchomości jest niezwykle ważny. Poprzez szkolenia i doświadczenie naszych Doradców Klienta oferujemy fachowe porady w całym procesie sprzedaży.

 

PROFESJONALNE ZDJĘCIA

Dla nieruchomości zgłoszonych w Agencji Apartament na zasadach wyłączności oferujemy m.in. wykonanie zdjęć przez profesjonalnego fotografa.

 

MARKETING – KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Inwestujemy znaczącą część naszego przychodu w marketing, gdyż wiemy, iż tylko maksymalna ekspozycja sprzedawanych przez nas ofert w różnych mediach, jest w stanie zagwarantować sukces.
Zapytaj Doradcę Klienta co gwarantujemy w umowie o współpracy.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Tworzymy oferty „szyte na miarę” – każda oferta nieruchomości jest przygotowywana indywidualnie, co oznacza, iż przyjmując nieruchomość do sprzedaży określamy dla niej segment potencjalnych nabywców i do tej grupy kierujemy promocję nieruchomości. Eksponujemy nasze nieruchomości nie tylko na apartament.net.pl ale także na wszystkich znaczących portalach w Polsce. Jeśli oferta kierowana jest do obcokrajowca, wykorzystujemy narzędzia marketingowe dostępne na danym rynku.

 

PROFESJONALIZM

Działamy na rynku nieruchomości o 1999 roku. Posiadamy licencje na prowadzenie działalności. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku NieruchomościWielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie nieruchomościami , korzystamy z Karty Praw Klienta
Te członkostwa gwarantują naszym Klientom profesjonalną przygotowanie merytoryczne naszych Doradców Klienta i najwyższy poziom obsługi.

 

 

 
Wynajem krok po kroku...
 
KORZYŚCI z wynajmu przez Apartament
Posiadamy w naszej bazie setki ofert na sprzedaż i wynajem , zapewniając naszym Klientom komfort w wyborze nieruchomości.
więcej »
PRZEPROWADZKA z Apartamentem
Zmiana miejsca zamieszkania to wielkie wyzwanie. Dobry plan działania ułatwi Państwu to przedsięwzięcie.
więcej »
DORADCA KLIENTA przeprowadzi przez sprzedaż
Zapraszamy do wypełnienia Formularza Kontaktowego. Nasz Przedstawiciel na pewno się z Państwem skontaktuje.
więcej »