DLA KUPUJĄCEGO

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ AGENCJĘ APARTAMENT PRZY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI?

 
Posiadamy w naszej bazie setki ofert na sprzedaż i wynajem, zapewniając naszym Klientom komfort w wyborze nieruchomości.
 
DUŻY WYBÓR
Z tysięcy ofert dostępnych na rynku dopasujemy dla Państwa odpowiednią oraz taką która spełnia Państwa wymagania finansowe. Zwracamy szczególną uwagę, na sprawdzenie oraz uregulowanie stanu prawnego nieruchomości. Oferowane przez Apartament nieruchomości są przygotowane do sprzedaży. 
 
DOPASUJEMY SIĘ DO PANSTWA MOŻLIWOŚCI
Jesteśmy do dyspozycji 12 godzin dziennie, dając naszym Klientom do wyboru dogodny termin prezentacji. Wiemy, iż ponad 1/3 prezentacji odbywa się wieczorami i w weekendy – chętnie dostosujemy się do proponowanych przez Państwa terminów.
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI
Maksymalna ilość informacji o nieruchomości, łatwa w użyciu strona Apartament.net.pl : przystępna wyszukiwarka, plany mieszkań, informacje o okolicy, zaoszczędzą Państwa czas i pozwolą Państwu obejrzeć tylko te nieruchomości, które będą odpowiadały na Państwa potrzeby.
 
SZYBKIE POWIADOMIENIE O NOWYCH OFERTACH
Poza stałym kontaktem z Doradcą Klienta , po zalogowaniu się do naszego systemu, będziecie Państwo na bieżąco powiadamiani o nowych dostępnych ofertach, spełniających kryteria Państwa poszukiwań
 
PORADY EKSPERTÓW
Wybór właściwej Agencji nieruchomości jest niezwykle ważny. Oferujemy Państwu porady ekspertów z zakresu prawa , finansów, aranżacji wnętrz. Jeśli nie jesteście Państwo zaznajomieni z obszarem, w którym szukacie nieruchomości, przekażemy Państwu rzetelną wiedzę o wybranym otoczeniu.
 
PROFESJONALIZM
Działamy na rynku nieruchomości o 1999 roku. Posiadamy licencje na prowadzenie działalności. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku NieruchomościWielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie nieruchomościami, korzystamy z Karty Praw Klienta Te członkostwa zapewniają naszym Klientom wiedzę i najwyższy poziom obsługi.

 

 
Sprzedaż krok po kroku...
 
KORZYŚCI ze sprzedaży przez Apartament
Posiadamy w naszej bazie setki ofert na sprzedaż i wynajem , zapewniając naszym Klientom komfort w wyborze nieruchomości.
więcej »
PRZEPROWADZKA z Apartamentem
Zmiana miejsca zamieszkania to wielkie wyzwanie. Dobry plan działania ułatwi Państwu to przedsięwzięcie.
więcej »
DORADCA KLIENTA przeprowadzi przez sprzedaż
Zapraszamy do wypełnienia Formularza Kontaktowego. Nasz Przedstawiciel na pewno się z Państwem skontaktuje.
więcej »