DLA KUPUJĄCEGO

Oferta deweloperska
Bachalski development

 

Wraz z firmą Bachalski Development oferujemy Państwu nową i oryginalną inwestycję w Zielonej Górze, przy ul. Wąskiej. Składa się na nią dom wielorodzinny, architekturą nawiązujący do górskich willi.                             
 
W budynku przewidziano 23 mieszkania o powierzchniach od 23 m2 do 102 m2.
 
Na drugiej kondygnacji powstanie 9 mieszkań z antresolami, które można zabudować. Mieszkania zaprojektowane zostały z myślą o ewentualnej potrzebie łączenia ich ze sobą w obrębie jednej kondygnacji. Przewidziano możliwość zmiany wnętrza mieszkania bez ingerencji w konstrukcje budynku.
 
Klatkę schodową zaprojektowano w taki sposób, by współgrała z charakterem architektury budynku, w oparciu o faktury naturalnych materiałów. Elewacja zewnętrzna wykonana zostanie z okładziny drewnianej i tynku mineralnego wraz z elementami okładziny w stylu „dzikiego górskiego kamienia”. Projekt zakłada cichobieżną windę hydrauliczną.
 
Mieszkania wyposażone zostaną w drewniane okna z drewnianymi okiennicami, w parapety z kamienia naturalnego oraz drzwi antywłamaniowe klasy B lub C.
 
Inwestycja powstanie w okolicy Starówki i Palmiarni Zielonogórskiej. W pobliżu znajduje się nowoczesna galeria handlowa.                                          
 
Wysoki standard wykończenia mieszkań i klatki schodowej, w połączeniu z bardzo dobrą jakością użytych materiałów, a także prestiżowe położenie, czyni Naszą ofertę unikatową na zielonogórskim rynku nieruchomości.
Zobacz inwestycje:  Bachalski development
Wąska
Od: 3 990 PLN
Do: 4 390 PLN
Od: 22.00 m2
Do: 75.00 m2
Piąta Pora Roku

 

Firma Piata Pora Roku powstała w 2005 roku. Załóżył ją zespół młodych i dynamicznych profesjonalistów, o dużej pasji i doświadczeniu. Powstanie Firmy było odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy oczekują od Deweloperów kompleksowej realizacji projektów inwestycyjnych. Firma zajmuje się wykonywaniem oryginalnych i ambitnych budynków mieszkalnych, wraz z całkowitym zagospodarowaniem terenu, aranżacją ogrodów oraz wykonaniem prac wewnątrz budynków.  
 
Piąta Pora Roku dała się poznać jako Firma, która przykłada dużą wagę do wizerunku nieruchomości. Budowane przez Dewelopera domy wyróżniają się atrakcyjną architekturą, elewacjami wykonanymi z wykorzystaniem materiałów naturalnych, takich jak kamień oraz ręcznie formowana cegła czy drewno. Firma zwraca szczególną uwagę na piękne wykonywanie ogrodów z oryginalnymi roślinami i naturalnym kamieniem. Piąta Pora Roku to sprawdzone tradycyjne metody budowlane z jednoczesnym bezustannym poszukiwaniem nowych technologii. 
 
Motto Dewelopera:
 
"Naszym celem jest zaoferowanie solidnych i ciepłych domów dostosowanych przede wszystkim do Państwa indywidualnych potrzeb.

Tworząc nasze projekty staramy się, aby znajdowały się one w dogodnej lokalizacji, uwzględniając wszystkie Państwa oczekiwania".
 
Zobacz inwestycje:  Piąta Pora Roku
Szklarska Poręba
Od: 6 000 PLN
Do: 7 000 PLN
Od: 33.90 m2
Do: 67.30 m2
Osiedle Mazurskie
 
JUŻ W SPRZEDAŻY KOLEJNY ETAP MIESZKAŃ NA OSIEDLU MAZURSKIM - SKORZYSTAJ Z PROGRAMU MDM !!! 
KUP MIESZKANIE NA OSIEDLU MAZURSKIM A MY ZAJMIEMY SIĘ CAŁYM PROCESEM SPRZEDAŻY 

0% PROWIZJI

OFERTA BEZPOŚREDNIA, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - INWESTYCJA OSIEDLE MAZURSKIE W ZIELONEJ GÓRZE.

PLANOWANE ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI: czerwiec 2016 r.

W drugim etapie inwestycji powstanie blok wielorodzinny z windą, a w nim 20 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, począwszy od kawalerek, a kończąc na mieszkaniach trzeciego piętra z antresolami.
Jednocześnie lokale mieszkalne zostały tak zaprojektowane, by można je było swobodnie łączyć w obrębie jednej kondygnacji, a także zmieniać układ wewnątrz danego lokalu, bez ingerowania w układ konstrukcyjny budynku. Będzie to umożliwiało swobodę w aranżacji wybranego mieszkania.

Powstające osiedle oferuje wiele zalet m.in. kameralność, bliskość lasów, doskonałą dostępność komunikacyjną oraz bliskość pełnej infrastruktury osiedlowej, w tym szkół, sklepów, aptek,przychodni.
Osiedle zostało skomponowane tak, by zapewnić mieszkańcom wysoki standard i wygodę użytkowania - budynki stojące obok siebie tworzą wewnętrzne, klimatyczne dziedzińce z dużą ilością ziemi i zieleni. Nie ma tu wrażenia wchodzenia budynków na siebie. Jednocześnie zaprojektowano wystarczającą ilość miejsc parkingowych dla wszystkich mieszkańców, miejsca bezpiecznej zabawy dla dzieci i miejsca odpoczynku dla starszych.
 
W OFERCIE MIĘDZY INNYMI:
Mieszkanie II-pokojowe o pow. 45,09 m2 położone na parterze niskiego, III-piętrowego bloku z windą na nowym zielonogórskim osiedlu.

UKŁAD:
POKÓJ NR 1: 17,90 m2, salon z wyjściem na balkon.
POKÓJ NR 2: 10,12 m2, sypialnia.
KUCHNIA: 6,80 m2
ŁAZIENKA: 4,54 m2
KORYTARZ: 5,73 m2

PIWNICA: 4,47 m2
BALKON: 5,06 m2

STANDARD WYKOŃCZENIA: Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim.Posadzki przygotowane do ułożenia okładzin podłogowych. Parapety wewnętrzne PCV. Okna i drzwi balkonowe PCV. Na balkonach okładzina gresowa.
INSTALACJE: ciepłej i zimnej wody oraz sanitarna bez białego montażu, wewnętrzna instalacja centralnego ogrzewania zasilana z węzła z grzejnikami płytowymi; dla każdego lokalu licznik ciepła zamontowany na klatce schodowej, instalacje elektryczne w mieszkaniach - przewody rozprowadzone podtynkowo zakończone osprzętem, instalacja telefoniczna, Internetu i telewizji przewodowej: rozprowadzona podtynkowo zakończona osprzętem, instalacja domofonów wykonana w systemie cyfrowym doprowadzona do każdego mieszkania.
Każde mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Istnieje również możliwość dokupienia zewnętrznego miejsca postojowego.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKANIA POD KLUCZ W ATRAKCYJNYCH CENACH.
 
O INNE OFERTY PROSIMY PYTAĆ W BIURZE
Agent prowadzący:
Jacek Rymaszewski
tel. 501 778 914
jacek.rymaszewski@apartament.net.pl
Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika, nr licencji 1717.