DLA KUPUJĄCEGO

O FIRMIE

 
Apartament Nieruchomości to firma z tradycjami. Wiemy, że nic nie buduje zaufania Klientów tak, jak oparcie na solidnych fundamentach długoletniego doświadczenia i kompetencji naszych pracowników. Inwestycja w nieruchomość to inwestycja na lata. Dlatego też staramy się, by czas ten minął w poczuciu dobrze podjętych decyzji.

Operujemy na rynku nieruchomości od 1999 roku i cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty. Tak, aby jak najbardziej odpowiadała ona potrzebom naszych Klientów. Nasi Przedstawiciele dbają o to, by przez cały proces przebiegu transakcji Klient czuł, że jest w dobrych rękach. Osiągamy to poprzez nieustanny kontakt i relacje opierające się na zasadach partnerstwa i wzajemnej współpracy.

Rozumiemy zasadę, że Firma opiera się na ludziach, którzy ją tworzą. Wszyscy nasi Przedstawiciele i Współpracownicy to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. Cieszą się doskonałą opinią w reprezentowanych przez siebie branżach i cały czas aktywnie na nią pracują. W odróżnieniu od innych firm, nasi Przedstawiciele i Agenci żywo interesują się Klientem. Wiemy, że każdy przypadek jest inny, tak jak różne są nieruchomości. Dlatego też staramy się, jak najlepiej dopasować do potrzeb naszych Klientów.

Przez lata naszej działalności na lubuskim rynku nieruchomości zyskaliśmy zaufanie setek osób, od działających na szeroką skalę deweloperów po osoby, które po prostu szukają swoich wymarzonych czterech kątów. Żadne zlecenie nie jest dla nas ani za duże, ani za małe. Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące wszystkie aspekty związane z sprzedażą, wynajmem i kupnem nieruchomości. Oferujemy kredyty w 22 największych bankach w Polsce.

Naszą dewizą jest ciągły rozwój i sięganie poza wytyczone granice. Stwarzamy podstawy pod ogólnopolską sieć pośrednictwa sprzedaży i kupna nieruchomości tak, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszego profesjonalizmu i doświadczenia.